Stroje a zariadenia

Samsung Techwin

Heller Industries

  • Pretavovacie pece 

 


Osvedčené robustné a zároveň flexibilné konvekčné pretavovacie in-line pece vhodné pre bezolovnaté spájkovanie s dusíkovou aj vzduchovou atmosférou.

 

VI Technology

  • Automatická optická inšpekcia
    On line aj off-line zariadenia pre inšpekciu v SMT výrobe.

Asymtek

  • Selektívne lakovacie automaty s unikátnou (neatomizujúcou) lakovacou tryskou.
  • Dispenzery s veľkou paletou typov dávkovacích púmp vrátane bezkontaktnej jet pumpy.Špeciálne aplikácie nanášania malého množstva materiálu.

JBC

  • ručné spájkovacie/odspájkovacie a opravárenské stanice.

 

MB-Tech

Čistiace zariadenia MB-Tech

Či sa jedná o čistenie SMT šablón, nevyhovujúcej potlače DPS, stierok sieťotlače, osadených a zaspájkovaných DPS od zvyškov tavidiel, čistenie spájkovacích rámov, kondenzátorov tavidla reflow pecí alebo ESD boxov, Amtest má pre vás vždy to správne riešenie.

OSAI Automation Systems

  Firma OSAI bola založená v roku 1991. Jej hlavným zameraním boli špeciálne montážne a testovacie zariadenia a linky pre automobilový priemysel a elektrotechnický priemysel. Postupne bol sortiment rozšírený o univerzálne zariadenia využívajúce laserové technológie, a to jednak pre všeobecné priemyselné využitie (zváranie a rezanie kovov a plastov, značenie kovov a plastov) a ako aj špeciálne pre elektrotechnický priemysel (platforma NEO).

CAB

 

DPS zásobníky série 600 / 700 pre automatizované výrobné linky

DPS zásobníky série 100/180/300 pre manuálnu montáž s 32 priehradkami

ASSCON

  •  Zariadenia pre spájkovanie v parách

Nemecká firma ASSCON je priekopníkom a svetovým lídrom v oblasti vývoja a výroby systémov pre spájkovanie v parách (kondenzačné spájkovanie). Tieto systémy sy v poslednej dobe získavajú čoraz väčšiu obľubu a to hneď z viacerých dôvodov.