Universal Instruments

Universal Instruments
Complete Solutions Provider

Universal Instruments je globálny líder v návrhu a výrobe najmodernejších osadzovacích a automatizačných zariadení a riešení pre elektrotechnický priemysel. Universal Instruments svojím portfóliom produktov pokrýva komplexný proces osadzovania súčiastok ako je vysokorýchlostné osadzovanie SMT súčiastok, axiálne/radiálne osadzovanie THT súčiastok, osádzanie odd shape súčiastok ako aj finálnu montáž výrobkov a rôzne špeciálne aplikácie. Universal Instruments má sídlo v Binghamton, NY, USA s pobočkami v Európe, Ázii a Amerike. Servisný tím pre Európu tvorí 10 vysokokvalifikovaných servisných inžinierov s dlhoročnými skúsenosťami s Universal zariadeniami.

Surface Mount

Universal Instruments ponúka plne integrované riešenia povrchovej montáže, ktoré poskytujú maximálnu flexibiltu, výkon a využitie. Osadzovanie od najmenších SMT pasívnych súčiastok až po veľké paletové balenia s možnosťou rýchlej a jednoduchej adaptácie na nové požiadavky.

Maximálny výkon pre veľký rozsah produktov bez nutnosti prekonfigurovania linky alebo modulov.

Universal platformy prinášajú neprekonateľnú flexibilitu z pohľadu rozsahu osádzaných súčiastok a schopnosti osadzovania veľkých DPS, čo umožňuje veľmi jednoduché zahájenie novej produkcie a zároveň udržanie maximálnej využiteľnosti.

Maximálna rýchlosť bez kompromisov

Jednotlivé platformy sú dostupné v konfigurácii 1,2 alebo 4 gantrí. Dual-drive VRM Linear Motor a Lightning Head technológia zabezpečuje vysoký výkon a zároveň veľkú flexibilitu.

Presnosť osadzovania

Universal platformy obsahujú architektúru dual-drive polohovacieho systému, patentovaný dizajn trysiek, touchdown senze Z drive, kontrolu v uzavretej slučke a automatické nastavenia pre súčiastky, podávače a DPS.

Jednoduchá a robustná platforma

Patentovaný dizajn s menším počtom pohyblivých častí a s minimálnou údržbou. Platformová zhodnosť zjednodušuje zaškolenie, požiadavky na náhradné diely a pravidelnú údržbu.

Fuzion platforma

Build better. Build more. Spend less.
http://www3.uic.com/wcms/WCMS2.nsf/index/Solutions_6.html

Fuzion platforma

Genesis Series 2 platforma

The Flexibility You Want. The Performance You Need.
http://www3.uic.com/wcms/WCMS2.nsf/index/Products_17.html

Genesis Series 2 platforma

AdVantis 3 platforma

Targeted Functionality
http://www3.uic.com/wcms/WCMS2.nsf/index/Products_18.html

AdVantis 3 platforma

Through-Hole

Universal Instruments určuje trendy a vývoj v oblasti montáže vývodových súčiastok už viac ako 50 rokov. Aktuálna platforma Generation 88HT, ktorej základ tvorí veľmi úspešná platforma Generation 88, ponúka ešte väčší výkon, spoľahlivosť a kapacitu.

Radial 88HT

Radial Component Sequencing and Insertion
http://www3.uic.com/wcms/WCMS2.nsf/index/Products_6.html

Radial 88HT

VCD 88HT

Axial Component Sequencing and Insertion
http://www3.uic.com/wcms/WCMS2.nsf/index/Products_4.html

VCD 88HT

Jumper Wire 88

High-Reliability Jumper Wire inserter with zero waste
http://www3.uic.com/wcms/WCMS2.nsf/index/Products_7.html

Jumper Wire 88