MB-Tech

Čistiace zariadenia MB-Tech

Či sa jedná o čistenie SMT šablón, nevyhovujúcej potlače DPS, stierok sieťotlače, osadených a zaspájkovaných DPS od zvyškov tavidiel, čistenie spájkovacích rámov, kondenzátorov tavidla reflow pecí alebo ESD boxov, Amtest má pre vás vždy to správne riešenie.

Máme pre vás v ponuke široký sortiment čistiacich zariadení francúzskeho výrobcu MB-Tech pre účely SMT a elektro-technickej výroby. Zariadenia sa vyznačujú jednoduchou obsluhou, ľahko udržiavateľnými nerezovými povrchmi a spoľahlivosťou. Sú vybavené patentovanými filtračnými systémami, takže v niektorých prípadoch môže jedno zariadenie slúžiť pre viac čistiacich činností bez nutnosti výmeny čistiacej kvapaliny.

N29-SA4
NC25 a NC25 ECO
MC200

N29-SA4

Poloautomatické ultrazvukové zariade-nie N29 SA4, pre čistenie šablón, stierok a DPS missprintov. Súčasťou zariadenia je aj komora pre sušenie horúcim vzduchom po čistení. Patentovaný filtračný systém významne predlžuje životnosť čistiacej kvapaliny. Výnos čistiacej kvapaliny je tiež významne nižší ako u konkurenčných jednokomo-rových zariadení

NC25 a NC25 ECO

Plne automatické zariadenie NC25 pre čistenie osadených a zaspájkovaných DPS od zvyškov tavidiel. takt zariadenia je 10 min, tzn že každých 10 min je na výstupe zariadenia rám s čistými a vysušenými DPS. Tým prekonáva konkurenčné zariadenia, ktoré na sušenie potrebujú podstatne dlhší čas.

MC200

Zariadenie MC200 pre čistenie a údržbu rôzneho príslušenstva – spájkova-cích rámov, kondenzáto-rov tavidla reflow pecí, ESD boxov a pod. Zariadenie kontroluje PH čistiacej kvapaliny PH metrom a tým čas, kedy je potrebné kvapalinu vymeniť.

V prípade, že potrebujete poradiť s výberom vhodného čistiaceho zariadenia a kvapaliny pre vašu výrobu, neváhajte kontaktovať zodpovedného predajcu richard.duris@amtest-group.com.